СТОП булінг

Про  організацію роботи  щодо  протидії булінгу (цькуванню) в закладі

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 року  №1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти», зареєстрованого  в Міністерстві  юстиції   України   від   03.02.2020  року за № 111/34394,  наказу Міністерства освіти і науки від 26.02.2020 року  № 293 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти», листа Міністерства освіти і науки від 20.03.2020 року  №6/480-20 «Про план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)  в закладах освіти»,

НАКАЗУЮ:

1.  Затвердити План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) на 2023-24 н.р. Оновити інформаційні матеріали щодо протидії булінгу на сайті ліцею.

2.  Заступнику директора ліцею з навчально – виховної роботи  Стресі Т.Д.:

2.1. Забезпечити виконання затвердженого Плану заходів.

2.2. Поновити   розділ «Протидія булінгу (цькуванню)» на сайті гімназії разом з практичним психологом Михайловою Н.Ю.

3.  Створити  постійно  діючу комісію  з розгляду випадку  булінгу (цькування)  у складі:

–     Василевська С. М., директор закладу – голова комісії;

–     Стреха Т.Д., заступник директора з навчально – виховної  роботи,– заступник голови комісії;

–     Михайлова Н.Ю., практичний психолог – секретар комісії;

–    Климюк Т. П., педагог – організатор  – член комісії;

• Представник служби у справах дітей.

4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                                     Світлана ВАСИЛЕВСЬКА

1. На основі рішення комісії з розгляду випадків булінгу (цькування), яка кваліфікувала випадок як булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, тобто відповідні дії носять систематичний характер, директор закладу:

• повідомляє уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та службі у справах дітей про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти;
  • забезпечує виконання заходів для надання соціальних та психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування) (далі – Заходи).

2. Заходи здійснюються заступником директора з навчально – виховної роботи у взаємодії з практичним психологом закладу та затверджуються директором закладу.

3. З метою виконання Заходів можна запроваджувати консультаційні години у практичного психолога, створювати скриньки довіри, оприлюднювати телефони довіри.