Туризм об’єднує!

Сьогодні у нас прекрасне свято – День туризму. Туристи – найщасливіші люди, адже вони  чують  мелодію сосни, знайомий голос вогнища, біля якого живе дзвінка юність. Вимірюють життя кілометрами, а не квадратними метрами. Туризм – це життя, це захоплююче заняття. У цьому ми сьогодні ще раз переконалися.

Вся Гаразджанська гімназійна родина, дотримуючись вимог сьогодення, провела цікавий день під гаслом «Туризм – життєва сила для миру в усьому світі». День розпочинався з розминки. Учні молодшої та старшої школи мали змогу перевірити свою фізичну підготовку: спритність, швидкість, координацію рухів в естафетах, середня ланка подорожувала туристичним квестом. На завершення діти грали в ігри, мандрували лісом, варили куліш та насолоджувалися спілкуванням. Море емоцій та радості приніс цей день. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатися і проводити цікаво дозвілля.