8 травня, в День пам’яті та примирення, Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни.
Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять і жертви війни: діти війни, цивільні, які постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл. Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.
Учні нашої гімназії вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у Другій світовій та російсько-українській війнах та поклали квіти до пам’ятних меморіалів, які знаходяться в с. Гаразджа.
Вічна і світла пам’ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні. Пам’ятаємо їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму. Молимося за наших військових, які виборюють нам свободу і незалежність.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/znimok-ekrana-2024-05-08-153312-5-1024x704.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/pxl_20240508_102910226-1-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/pxl_20240508_102943628.mp_-4-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/pxl_20240508_103115078.mp_-5-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennia_viber_2024-05-08_13-38-46-030-5-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennia_viber_2024-05-08_13-38-46-136-5-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/znimok-ekrana-2024-05-08-153353-1-1024x703.jpg)