25 лютого виповнилось роки від дня народження Лесі Українки. Аристократична, сильна, талановита, неперевершена та актуальна завжди! І учні нашої гімназії вкотре у цьому переконались і не втомлюються доводити!
Учні 1 класу створили відеоролик про Лесю “Вустами найменших про Лесю та весну” https://www.facebook.com/100021864963959/videos/1345589942813200
Учениця 5 класу Матіюк Вікторія взяла участь у конкурсі читців поезій Лесі Українки і сучасних патріотичних поезій Підгайцівської територіальної громади і зайняла місце у середній віковій категорії.
А учні ,
і
класів під час дистанційних уроків знайомились з цікавими фактами з біографії поетеси, оживляли та ілюстрували вірші Лесі Українки за допомогою штучного інтелекту, радо ділимось своїми доробками
І хоча Іван Франко називав поетесу “єдиним мужчиною українського письменства”, за непереможну силу духу, недарма 25 лютого святкують і День української жінки, символом якої і стала Леся Українка.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-56-33-507-–-kopiia.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-56-45-117-–-kopiia-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-57-07-418-–-kopiia-1024x403.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-58-06-059-–-kopiia.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-58-11-951-–-kopiia.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-58-17-486-–-kopiia.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-58-29-708-–-kopiia.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-58-36-411-–-kopiia.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-58-43-487-–-kopiia.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-58-49-642-–-kopiia.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/zobrazhennia_viber_2024-02-26_15-58-54-863.jpg)