Леся Українка – символ сучасної жінки

25 лютого виповнилось 1️⃣5️⃣3️⃣ роки від дня народження Лесі Українки. Аристократична, сильна, талановита, неперевершена та актуальна завжди! І учні нашої гімназії вкотре у цьому переконались і не втомлюються доводити!

Учні 1 класу створили відеоролик про Лесю “Вустами найменших про Лесю та весну” https://www.facebook.com/100021864963959/videos/1345589942813200

Учениця 5 класу Матіюк Вікторія взяла участь у конкурсі читців поезій Лесі Українки і сучасних патріотичних поезій Підгайцівської територіальної громади і зайняла 3️⃣ місце у середній віковій категорії.

А учні 5️⃣, 7️⃣ і 8️⃣ класів під час дистанційних уроків знайомились з цікавими фактами з біографії поетеси, оживляли та ілюстрували вірші Лесі Українки за допомогою штучного інтелекту, радо ділимось своїми доробками⬇️

І хоча Іван Франко називав поетесу “єдиним мужчиною українського письменства”, за непереможну силу духу, недарма 25 лютого святкують і День української жінки, символом якої і стала Леся Українка.