Слова росли із ґрунту, мов жита
Добірним зерном колосилась мова.
Вона як хліб. Вона мені свята.
І кров’ю предків тяжко пурпурова.
Сьогодні Міжнародний день рідної мови! Вітаємо всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає своє коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність. Давайте берегти і розвивати рідну мову, цінувати її дари, не розпорошуючись на запозичення. Ми могутні й міцні в своїй мові. Наше слово – наша сила!
Учні й педагоги гімназії долучились до цього свята провівши тематичні уроки, мовний батл, на яких виконували цікаві завдання, брали участь у вікторинах та і дізнавались цікаві факти про українську мову.
Бережімо рідне слово, бо в ньому наше коріння, високий дух пращурів, сила нашого сьогодення і поступ у майбутнє!
https://www.facebook.com/100021864963959/videos/pcb.1606780973394053/3465197087124940
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennia_viber_2024-02-21_12-50-03-576-1024x463.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennia_viber_2024-02-21_12-50-10-536-1024x471.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240221_121113090-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240221_122038535-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240221_122547134.mp_-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240221_122849909-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240221_124619800-576x1024.jpg)