У першому молодіжному просторі “КЛЮБ” Підгайцівської сільської ради 4 листопада відбувся перший молодіжний форум «Саморозвиток 360: ростемо разом» за ініціативи Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді першого скликання! На дану подію були запрошені і ми. Учасники форуму із захопленням слухали та активно співпрацювали з спікарами та спікерками. Навіть довготривала повітряна тривога не змогла завадити роботі, яка продовжилася в укритті.
Дуже цікаво було формувати карту проблем громади на тему «Що заважає молоді у громаді саморозвиватися?». Висловлювання учасників надіємося будуть враховані керівниками громад в майбутньому. Дякуємо Молодіжній раді при Підгайцівській сільській раді за організацію даного форуму. Бажаємо в майбутньому розвитку та підтримки молодого покоління у діяльності організації.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/395164174_307672978690530_8544779212439299273_n-724x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_2030-1024x683.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_2054-1024x683.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_2217-1024x683.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_2223-1024x683.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_2267-1024x683.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennia_viber_2023-11-07_12-51-05-548-576x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennia_viber_2023-11-07_12-51-05-593-576x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_1988-1024x683.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_2089-1024x683.jpg)