Вітаємо переможців конкурсу творчості дітей та учнівської молоді “За нашу свободу”

Оголошено результати територіального етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», який присвячений Дню захисників і захисниць України і відбувається в онлайн форматі з метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави.

Талановиті учні нашої гімназії вкотре взяли участь у конкурсі і вибороли призові місця. Відповідно, наказом відділу освіти, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради вказано нагородити грамотами переможців першого етапу конкурсу:

✅«Живопис» у молодшій віковій категорії (7-10 років) :

за зайняте 1 🥇місце :

Кобилянську Софію, ученицю 3 класу Гаразджанської гімназії (керівник Тимощук Жанна Тарасівна) за малюнок «Плекаймо свободу»;

за зайняте 2 🥈 місце :

Лагоду Вероніку, ученицю 2 класу Гаразджанської гімназії (керівник Слонюк Алла Андріївна) за малюнок «У щасливе майбутнє»;

✅У номінації «Графіка» молодша вікова категорія (7-10 років):

за зайняте 2 🥈місце :

Матіюк Вікторію, ученицю 5 класу Гаразджанської гімназії (керівник Кухарчук Юлія Володимирівна) за малюнок «Вільний дух».

✅У середній віковій категорії (11-14 років)

за зайняте 2 🥈 місце :

Шульженко Анну, ученицю 8 класу Гаразджанської гімназії (керівник Кухарчук Юлія Володимирівна) за малюнок «Дух перемоги»;

✅У розділі поезія (вірші) 📝 присвячені значущим подіям захисту України у середній віковій категорії (11-14 років)

за зайняте 2 🥈 місце :

Кухарчук Яну, ученицю 6 класу Гаразджанської гімназії за поезію «Моя осінь…».

Дякуємо всім учасникам за старання! Хто не виборов призові місця, ви молодці, ваші перемоги ще попереду і нам є над чим працювати!