23 березня учні 1 класу завітали у бібліотеку нашої гімназії на пізнавально-оглядову екскурсію «Чарівний світ книги», мета якої залучити учнів до читання книг, навчити їх користуватись бібліотекою, виховувати любов до книги і бережливе ставлення до неї. Учні дізналися про походження слова «бібліотека», про «Правила поводження з книгою» та як потрібно вести себе у бібліотеці. Із задоволенням розгадували загадки, декламували вірші про книгу. А ще наших першачків дуже зацікавив фільм “Як твориться книга”.
Знайомство з бібліотекою відбулося. Маємо нових читачів!
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennia_viber_2023-03-24_10-18-14-665-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennia_viber_2023-03-24_10-18-36-584-1024x768.jpg)