Немає нічого ціннішого, ніж дарунок зроблений своїми руками. Немає нічого смачнішого, ніж печиво спечене для мами. Учні 3 класу Гаразджанської гімназії Підгайцівського ОТГ вирішили, запросити своїх матусь “на чайок”. Ретельно обговорювали план і втілили його у реальність. Радості не було меж, коли вийняли з печі гарненьке запашне печиво та задоволенню не було меж, коли частували ним найрідніших.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennia_viber_2023-03-15_17-48-03-320-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennia_viber_2023-03-15_17-48-02-060-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennia_viber_2023-03-15_17-48-02-893-768x1024.jpg)