Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи. У рамках проведення “Тижня безпеки дорожнього руху” представники поліції
розповідали нашим школярам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи,
перевірила знання учнів з Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.Також поліцейські ознайомили їх з службовим автомобілем та показали спеціальні засоби правоохоронців.
Всім дітлахам вручили світловідбиваючі брелоки для рюкзаків. Дякуємо нашим гостям за цікаву та пізнавальну зустріч.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennia_viber_2022-11-21_11-45-37-742-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennia_viber_2022-11-21_12-12-33-345-768x1024.jpg)