Наша боротьба з опалим листям!

Погожої осінньої днини керівництво @Лісівничого молодіжного центру звернулось до педагогів і учнів нашої гімназії з проханням про допомогу у зборі опалого листя🍂. Так як ми там часті гості і у центрі завжди наших учнів привітно зустрічають☕, відмовити не змогли, тому поєднали приємне з корисним – надихались свіжим лісовим повітрям🌳, насолодились одним з останніх осінніх сонячних🌞 днів і допомогли у зборі листя🍁, адже в лісі його ой як багато, і самотужки працівникам центру впоратись було не до снаги. Ось так дружньою веселою компанією, озброївшись граблями ми й провели цей сонячний день.
Дякуємо за солодкий сюрприз, кличте ще, з радістю відгукнемось!

Ну і, звичайно, дякуємо нашим учням, які спритно і вміло вступили в боротьбу з опалим листям, і, беручи приклад з наших мужніх воїнів ЗСУ, здолали ворога, адже кожен воює на своєму фронті, маленькими кроками наближаючи перемогу! 🇺🇦