Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Учні нашої школи долучилися до всеукраїнського тижня з протидії булінгу, що проходив з 27 вересня по 1 жовтня 2021 р.

Дана проблема є актуальною в сучасному суспільстві, а особливо у шкільному середовищі. Тому вчителі та психолог нашої гімназії організували різні тематичні заходи, виховні години та акції.

Проводилось анкетування серед здобувачів освіти, в яких визначалася обізнаність учнів у даній проблемі. Були проведені тренінгові та інтерактивні заняття під тематичним гаслом «STOP БУЛІНГ»!!! Старшокласники на перерві розучували із молодшими школярами мирилки.

Пізнавальною та об’єднуючою була акція «День рожевої сорочки» та акція запуску символічного літачка «Не мовчи!»

Надіємося, що проведення даного тижня допоможе зупинити насилля та булінг у наших навчальних закладах!