Протягом трьох днів учні ЗОШ l-ll ст. с. Гаразджа любувались краєвидами Закарпаття. Група піднімалася на озеро Синевир, відвідали рекреаційний центр ведмедів, купались в термальних басейнах комплексу “Жайворонок”. Подивились об’єкт Другої Світової війни “Друга лінія Арпада”та каталися на канатній дорозі. Програма екскурсії була надзвичайно насичена та цікава завдячуючи вчителям: Боднарук Є.В. та Фешу О.В., екскурсоводу фірми “Інкотур” – Кравчук І. В. та водієві Миколі Сергійовичу. Діти активно відпочили і отримали великий заряд позитиву.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-b659b100dfed6d6f037596050980e4d4-V-1024x768.jpg)