Місяць лютий багатий на свята. Сьогодні на 14 лютого їх припадає аж два: День Святого Валентина та Міжнародний день дарування книг
. І цей гарний, зимовий день учні 2 і 3 класів мали можливість провести в гостях у Лісівничому молодіжному центрі, що знаходиться в с. Воротнів
.
Координаторка центру, Валентина Петрівна, провела цікаву екскурсію по території, познайомила з Лісовим буккросингом, який зʼявився рівно рік тому. Діти також долучилися до гарної традиції та подарували книги. Цікавим було продовження.
У лісовому будиночку було проведено бесіду з дітьми про книги та їх історію. На згадку діти створили книгу «Давайте знайомитись!», яка містить власні фото та колаж про кожного «Я люблю
…».
Також учні були активними учасниками майстер-класу з виготовлення патріотичної «валентинки».
На завершення Валентина Петрівна почастувала дітей трав’яним чаєм з медом
та печивом
.
Приємними враженнями від проведеного часу діти ще довго ділилися по дорозі додому. Щиро дякуємо Лісівничий молодіжний центр в особі координатора Юхимчук В. П. за теплу атмосферу та змістовно проведений час.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_102245841.mp_-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_103122195-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_103250810-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_104511657.mp_-576x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_105314180.mp_-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_111048715-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_114319675-576x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_120346351-576x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_122117351.mp_-576x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_124105456-576x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_125604617-576x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/pxl_20240214_131438570.mp_-576x1024.jpg)