Цікава зустріч у Лісівничому молодіжному центрі

Місяць лютий багатий на свята. Сьогодні на 14 лютого їх припадає аж два: День Святого Валентина❤️ та Міжнародний день дарування книг📚. І цей гарний, зимовий день учні 2 і 3 класів мали можливість провести в гостях у Лісівничому молодіжному центрі, що знаходиться в с. Воротнів🏡🌲🌳🌴.

Координаторка центру, Валентина Петрівна, провела цікаву екскурсію по території, познайомила з Лісовим буккросингом, який зʼявився рівно рік тому. Діти також долучилися до гарної традиції та подарували книги📕📔📖. Цікавим було продовження.

У лісовому будиночку🏡 було проведено бесіду з дітьми про книги та їх історію. На згадку діти створили книгу «Давайте знайомитись!», яка містить власні фото та колаж про кожного «Я люблю💕…».

Також учні були активними учасниками майстер-класу з виготовлення патріотичної «валентинки💝».

На завершення Валентина Петрівна почастувала дітей трав’яним☕ чаєм з медом🍯 та печивом🍪🍪🍪.

Приємними враженнями від проведеного часу діти ще довго ділилися по дорозі додому. Щиро дякуємо Лісівничий молодіжний центр в особі координатора Юхимчук В. П. за теплу атмосферу та змістовно проведений час.