Зимова подорож

Учням 7 і 8 класів нашої гімназії пощастило зустріти зиму 1 грудня в засніженому лісі ❄️, адже вони відвідали Лісівничий молодіжний центр, що знаходиться у Воротнівському заказнику 🌲. З радістю відгукнулись допомогти у добрій справі, пофасувати трав’яні чаї для наших мужніх воїнів ЗСУ (трави для чаїв були зібрані тут же, у заказнику). Координаторка центру, Валентина Петрівна, провела з дітьми цікаву бесіду про користь лікарських трав. Учні приїхали не з порожніми руками, всі хотіли скористатись можливістю і передати воїнам подарунки від свого серденька❤️- діти написали листи, намалювали малюнки і виготовили поробки, щоб додати нашим захисникам краплинку святкового настрою.

Діти також взяли активну участь у цікавому майстер-класі з виготовлення янгола-оберега👼🏻з побажаннями для наших захисників та захисниць.

Насамкінець, Валентина Петрівна пригостила дітей трав’яним чаєм☕з медом🍯, зібраним на пасіці заказника і печивом. Ну і учні не оминули можливості привітати один одного з першим снігом☃️, побігавши по території і надихавшись свіжим, морозним, лісовим повітрям.🌬️

Щиро дякуємо за теплу зустріч Лісівничому молодіжному центру, Валентині Петрівні, і нехай наші гостинці разом з янголятами-оберегами летять до воїнів і віщують їм наближення перемоги. 🙏