24 листопада учні 1 та 4 класів побували на виробництві компанії Тигрес. Тут виготовляють іграшки для дітей та дорослих від 1 до 101 року. Екскурсовод Надія Ковальчук розпочала нашу мандрівку з історії створення найпершої іграшки. Продовження було не менш цікавим. Діти змогли побачити весь шлях створення іграшок. Ми побували у різних відділах, отримали позитивні емоції від подорожі. На завершення для школярів був організований майстер-клас із виготовлення мʼякої іграшки – сердечка.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/pxl_20231123_114304623.mp_-1-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/pxl_20231123_115457576-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/pxl_20231123_121838498-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/pxl_20231123_125024576-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/pxl_20231123_125029874-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/pxl_20231123_125036805-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennia_viber_2023-11-27_16-11-54-506-1024x771.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennia_viber_2023-11-27_16-13-05-600-771x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennia_viber_2023-11-27_16-16-49-242-1024x771.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennia_viber_2023-11-27_16-16-49-352-771x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennia_viber_2023-11-27_16-16-50-114-1024x771.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennia_viber_2023-11-27_16-18-17-860-1024x771.jpg)