Стежинка толерантності

Толерантність – це повага до кожної особистості, сприйняття її особливостей та свобод.

Упродовж Тижня толерантності з 13 по 17 листопада учні Гаразджанської гімназії мали змогу плідно попрацювати та корисно провести час у Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради, де брали активну участь в заходах, які змінювали один одного.
Учні 5-6 класів долучилися до акції “Будиночок для птахів”, яка і була тією доброю справою, щоб наші друзі не були голодними цілу зиму.

Учні 4 класу провели захопливий урок, де підтвердили, що знаємо і вчимося бути толерантними .
“До серця, йде лиш те, що йде від серця”, це дійсно мудрі слова, тож будьмо толерантними і добрими!
Дякуємо нашим Захисникам, які боронять і захищають нас, а ми маємо такі можливості!