Ми – учасники відкритих обласних змаганнях з пішого мандрівництва «Стежками УПА»

Юні спортсмени нашої гімназії взяли участь у відкритих обласних змаганнях з пішого мандрівництва «Стежками УПА»🇺🇦 15 жовтня на базі Люблинецького ліцею Ковельського району відбулися змагання з пішого мандрівництва. Підгайцівську ТГ представили 19 спортсменів з орієнтування на місцевості під керівництвом 5 наставників у трьох вікових категоріях. На дистанції учасники за допомогою карти мали зорієнтуватися на місцевості та зібрати максимальну кількість контрольних пунктів за визначений час. Долаючи маршрут, діти знайомилися з історичними пам’ятками та важливими обʼєктами.

Наставник юних спортсменів, вчитель фізичної культури Олександр Феш розповів, що діти не лише проявили спритність, гарні навички зі спортивного орієнтування, а й свої знання історичних подій, культурних та природних пам’яток Волині.

Пишаємося своєю спортивною молоддю!🇺🇦