Юні спортсмени нашої гімназії взяли участь у відкритих обласних змаганнях з пішого мандрівництва «Стежками УПА» 15 жовтня на базі Люблинецького ліцею Ковельського району відбулися змагання з пішого мандрівництва. Підгайцівську ТГ представили 19 спортсменів з орієнтування на місцевості під керівництвом 5 наставників у трьох вікових категоріях. На дистанції учасники за допомогою карти мали зорієнтуватися на місцевості та зібрати максимальну кількість контрольних пунктів за визначений час. Долаючи маршрут, діти знайомилися з історичними пам’ятками та важливими обʼєктами.
Наставник юних спортсменів, вчитель фізичної культури Олександр Феш розповів, що діти не лише проявили спритність, гарні навички зі спортивного орієнтування, а й свої знання історичних подій, культурних та природних пам’яток Волині.
Пишаємося своєю спортивною молоддю!
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/393366889_826603556138611_3282557093786990641_n-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/393399106_826603456138621_6081789249544393315_n-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/393410951_826603319471968_739405387006202763_n-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/384275217_826603229471977_6751011930978966776_n-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/393397968_826602966138670_5982295095499535057_n-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/393410197_826602886138678_7397010107732429066_n-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/392748114_826602709472029_1202679048258383960_n-1024x768.jpg)