На сторінках міжнародного календаря є такий день – Всесвітній день усмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій. Всі ми різні люди. Щоб домогтися гарного настрою, для кожного з нас, принаймні, необхідно щось особливе. Всесвітній день посмішки відзначається в першу п’ятницю жовтня. Учні початкової школи взяли участь у Дні усмішки який проходив під девізом «Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися».
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_070954361-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_071656027.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_072210494.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_072259295.portrait.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_072340646.portrait.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_082927493-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_082935417-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_083222985-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_085139903.mp_-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/pxl_20231006_093150623.mp_.jpg)