У Гаразджанській гімназії протягом проходження Олімпійського тижня відбувся День здоровʼя. Учні 1-9 класів були дуже раді зустрічі один з одним, адже навчаємося дистанційно. Діти брали участь у естафетах, які організував учитель фізичної культури. Також учням був запропонований конкурс фото або селфі на спортивну тематику, з яким всі креативно та вміло справилися. День здоровʼя приніс дітям гарний настрій, усмішки та позитивні емоції.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_073150153-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_21-28-31-705-1024x771.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_21-46-04-472-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-17_13-24-00-245-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-17_13-39-09-976-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-17_13-39-21-538-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-17_13-39-23-878-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-17_16-26-17-117-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_072829928-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_075812691-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_081240980.mp_-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_085235969-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_091259056.mp_-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_092246410-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_093058141-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_094432576-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/pxl_20230913_095521984.mp_-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_14-47-17-203-576x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_17-49-36-703-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_17-50-43-410-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_21-09-20-744-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_21-16-14-788-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_21-16-15-669-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_21-16-15-730-1024x576.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-13_21-16-23-688-1024x768.jpg)