Мало хто знає, що на день закоханих припадає ще одна дата це -Міжнародний день дарування книг.
День закоханих у бібліотеку
Чудове поєднання двох свят – Дня закоханих та Міжнародного дня дарування книг створило нове свято – День закоханих у бібліотеку.
Книги – це джерело, з якого ми вчимося любові і черпаємо любов. Щиро дякуємо усім, хто відгукнувся, за вашу щедрість, любов до книги і до своїх друзів, адже бажання ділитися – то також любов! І не важлива кількість дарунків, а головним є яскраві емоції, радість в очах та щирі посмішки:)
ЧИТАЄМО – ПЕРЕМАГАЄМО!!!
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennia_viber_2023-02-22_15-22-19-711-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennia_viber_2023-02-22_15-24-21-139-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennia_viber_2023-02-22_15-25-30-250-768x1024.jpg)