Велопробігом від гімназії до Воротнійського заказника, учні школи та вчителі відзначили день туризму!!! Усі із задоволенням здійснили дану мандрівку, були раді побачитись очно. Юхимчук Валентина Петрівна, керівник-координатор лісівничо-молодіжного центру провела дітям цікаву екскурсію по території заказника. А ще приємним сюрпризом стало те що учнів по приїзді зустріли заступник голови Підгайцівського сільського голови Бляшук Олександр та керівник ” Центру культури, туризму, молоді та спорту” Ковжук Тетяна, які порадували дітей солодощами. Туризм для нашої гімназії є важливою частиною життя, тому усім бажаємо нових звершень та безліч цікавих мандрівок.
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-26_14-16-57-737-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-26_14-14-47-751-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-26_14-07-33-115-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-26_14-06-21-170-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-26_14-05-35-996-768x1024.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-26_14-04-14-218-1024x768.jpg)
![](https://harazdzha-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-26_14-16-58-417-1024x768.jpg)